Zašto se prijaviti na Work and Travel program?

Svako u životu ima ono jedno leto koje pamti zauvek. Pamtimo leto kad smo prvi put pošli u školu, sećamo se i leta kad smo naučili da plivamo, a tek onog kad smo se prvi put zaljubili ili kada su roditelji otišli na more ostavivši nas prvi put same kod kuće!? Upečatljivo je i ono stresno leto kada smo grickali nokte pred prijemni i upisivali se na fakultet… a kakvo bi bilo ono kad bismo videli zašto se prijaviti na Work and Travel program?prijaviti na Work and Travel

Zašto se prijaviti na Work and Travel ?

Leto pred vama može biti ono jedno leto kog ćete se dugo sećati i pričati o njemu! Ovo može biti biti trenutak kada ste prvi put prešli preko ,,bare”, bili sa društvom, radili i provodili se. Ovo može biti leto kada ste prvi put videli New York, Boston, Chicago, Miami, Grand Canyon, bili na road tripu, iznajmili auto i uputili se na Route 66… Štiklirali neke od stavki sa bucket liste. ☺️

Ovo može biti leto kada ste svojim radom i trudom napravili jednu veliku stepenicu u životu. Leto kada ste postali samostalni, odlučni, zaradili neki novac i usavršili engleski. Leto kada je svet postao vaša domovina i kada ste krupnijim korcima krenuli u život. Trenutak kada ste shvatili da su mnoge stvari moguće, kad ste stekli prijatelje iz celog sveta, imali letnju ,,šemu” ili pronašli ljubav svog života… Naši studenti su nas ovog leta direktno izveštavali sa svog mesta preuzimajući naš Instagram profil na 7 dana!

prijaviti na Work and Travel
New York, USA

Jedinstveno iskustvo

Ne propustite priliku da učestvujete u ovom programu koji će za vas biti od neprocenjive vrednosti. Biće nam zadovoljstvo da vas vodimo kroz ceo proces i budemo sa vama pre, za vreme i nakon povratka iz Amerike. Mi smo tim ljudi koji su i sami videli zašto se prijaviti na Work and Travel i postali bogatiji za to jedinstveno iskustvo. Zbog toga se radujemo da vam budemo saputnik u predstojećem letu 2019!